מתי אנחנו צריכים מנעולן?
  • אפריל 17, 2016
  • כללי

מתי אנחנו צריכים מנעולן?

על פי חוק מרפי, כל דבר שיכול להשתבש אכן ישתבש, וזה המקרה עם מנעולים ומפתחות, מנעולים עלולים להתקלקל ומפתחות עלולות להישחק, להישבר או להיעלם. וכאשר זה קורה, זה קורה לנו בדרך כלל בזמן הכי לא מתאים והכי לא אפשרי. מרפי אמרנו כבר.

אז צריך לחפש מנעולן, או כיצד לבחור מנעולן מורשה, מקצועי וזמין בזמנים אלו. שיפתח את המנעול ללא נזק או אלימות.

כמו כל דבר, נחפש תחילה באינטרנט מנעולן, לאחר מכן נתייעץ בשכנים, חברים, משפחה או בעוברי אורח ורק לאחר מכן נתקשר למנעולן.

לתשומת לבכם, הנה שני פרמטרים חשובים לאיתור מנעולן, אשר יסיעו לכם במציאתו. והם זמינות באזור ומהירות הגעתו של המנעולן וניסיונו ומקצועיותו של המנעולן.

  • זמינות ומהירות הגעת המנעולן

  • כפי שכבר הזכרנו, אנו נזקקים לשירות מנעולן ברגעים הפחות טובים, לכן מומלץ למצוא מנעולן הפועל או נותן שירות באזור בו אתם נמצאים ובשעות בו אתם צריכים מנעולן, וזמן הגעתו מהיר עד סביר.

  • ניסיון ומקצועיות המנעולן

  • מנעולונים מנוסים, סביר להניח שכבר ראו לא מעט מקרים, והם מכירים את מגוון המנעולים (מנעולי צילנדר פשוט , מנעולים מגנטים, מנעולי קומבינציה, מנעולי קומבינציה חשמלי, מנעולים אלקטרונים, מנעולים ביומטרים, מנעולים חבויים ועוד) ויודעים כיצד לטפל בתקלות השונות של המנעולים וכיצד לפרוץ אותם ללא נזקים.

לסיכום, למרות התסכול שיש באירועים אלו, מומלץ לחפש מנעולן זמין אשר יגיע במהירות ויפתור את התקלה במקצועיות חשוב לזכור שמנעולן מספק מגוון שירותי מנעולנות נוספים מעבר פריצת מנעולים כגון, התקנת מנעולים, תיקון מנעולים, שינוי קומבינציה במנעולים, שכפול מפתחות,שחזור מפתחות לאחר שבר או אובדן ועוד.