מידע כללי

טלפונים

שעות פעילות

ימים שעות
ראשון - חמישי בתיאום מראש

אתר אינטרנט
"collecTodo" הינו בית מכירות פומביות המפיק מכירות פומביות מקוונות בכל תחומי האספנות של היסטוריה ותולדות עם ישראל בארץ ובגולה. חפצים ארצישראליים, ציונות, תרבות ישראלית ויהודית, נומיסמטיקה ומדליות.אודות collecTodo - בית מכירות פומביות מקוונות


מחפשים בית מכירות פומביות?

"collecTodo" הינו בית מכירות פומביות המפיק מכירות פומביות מקוונות בכל תחומי האספנות של היסטוריה ותולדות עם ישראל בארץ ובגולה. חפצים ארצישראליים, ציונות, תרבות ישראלית ויהודית, נומיסמטיקה ומדליות.

מלבד המכירות הפומביות ב CollecTodo, פונה המיזם ומקדם אינטראקציות מקומיות ובינלאומיות בכל תחומי האספנות: אמנות, תרבות, בידור, קולינריה, מדע ועוד, המיזם מעודד שיתוף, החלפות, למידה והרחבת הידע בנושאים ממוקדים, יצירת מעגלים חברתיים בעלי עניין אספני משותף, חנויות ווירטואליות, תערוכות, הרצאות וארועי תוכן.

CollecTodo מלווה פרוייקטים במערכת החינוך ובקהילה, כשהיא מעודדת התבוננות רעננה וחשיבה מחוץ לקופסא, באמצעות תערוכות ומפגשים המבוססים על אוספים. הזדמנות למפגש ערכי של בני הנוער עם עולם האספנות והנוסטלגיה. כך מקבל העולם העשיר של האספנות משמעות נוספת, ככלי לספר סיפור, לחנך, להעשיר ולחזק את הקשר הבין דורי.


העסק נוסד ב 17 פברואר 2014


אזורי השירות:

כל הארץ


זמינות השירות:

בתיאום מראש


דפים ברשתות חברתיות:

אנשי קשר: collecTodo - מכירות פומביות מקוונות

Anat Katz Harari

Anat Katz Harari

  • אוצרת ובעלים

  • 052-3720203
  • collectodo@gmail.com
  • יצירת קשר